Možnosti platby

Dobierka - V prípade dobierky platíte v momente doručenia tovaru. 

Bankový predvod - na číslo účtu  SLSP 5077330529/0900. Variabilný symbol uvádzajte číslo zálohovej faktúry, ktorú Vám pošleme na základe Vašej objednávky. V prípade, že nechcete čakať na vygenerovanie zálohovej faktúry, tak uvádzajte ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky.

Platba v hotovosti - V prípade osobného odberu je možné u nás platiť aj v hotovosti.

SporoPay - ak máte účet v Slovenskej sporiteľni a zriadenú službu Internet Banking. Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde len jednoducho zadáte Vaše prihlasovacie údaje do internet bankingu. Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu, budú vyplnené automaticky. 

Online platba - Besteron -  umožní platiť cez internet banking banky kde máte vedený účet. Platobný systém podporuje bankové prevody ČSOB, Poštová Banka, SLSP, VÚB, Tatrabanka, Uni Credit Banka. Návštevník v priebehu okamžiku je z e-shopu presmerovaný na platobný portál banky, kde má vedený bankový účet. Tu zadá svoje meno a heslo a pozíciu z Grid karty. Všetky informácie ako číslo účtu, sumu, VS budú predvyplnené, stačí sa prihlásiť a potvrdiť platbu. 

Ak aj nemáte zriadený internet banking, cez službu Besteron môžete zaplatiť aj cez Viamo, Paypal a aj platobnou kartou Visa alebo MasterCard.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info