Fitstrava HROZNOVÝ OLEJ 250 ml (sklo)

Fitstrava HROZNOVÝ OLEJ 250 ml (sklo)

Hodnotenie produktu: 4.74/5 (34x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Hroznový olej zvyšuje elasticitu pokožky, znižuje riziko vzniku kŕčových žíl. 100%-ný jednodruhový za studena lisovaný olej z hroznových jadier. Vyrobený na Slovensku.

8,88 €

EAN: 8588007377117

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Fitstrava

 

Hroznový olej je 100% jednodruhový olej lisovaný za studena zo sušených semien hrozna. Je vyrobený na Slovensku.

hroznové jadierka

Olej z hroznových jadier (hroznový olej) obsahuje veľké množstvo bioaktívnych látok: aminokyseliny, enzymy, flavonoidy, fosfolipidy, fytosteroly, karotenoidy, vitamíny (A,B,C,E,H) kyseliny: linolová 72% omega-6, kyselina olejová 17% omega-9, kyselina linolenová 1,5% omega-3, palmitoolejová 1% omega-7.mastných kyselín, beta- karoténu a vitamínov C, E.    

Hroznový olej pôsobí priaznivo predovšetkým na cievy a krvný obeh a  pomáha zlepšovať stav kŕčových žíl a hemoroidov. Chráni pleť pred slnkom a možno ho aplikovať aj na poranenia a starecké škvrny. Pôsobí priaznivo na všetky typy pleti, zlepšuje jej tónus a bez problémov preniká do hĺbky, bráni zanášaniu pórov. Dobre sa vstrebáva, podporuje vláčnosť a regeneráciu pokožky. Je vynikajúci aj ako masážny olej na citlivú pokožku, hlavne v prípadoch, kedy môže hroziť alergia na iné druhy olejov, ako napríklad mandľový a sezamový.

Prečítajte si Viac informácií TU

Skladovanie a užívanie

Na tmavom a chladnom mieste. Po otvorení ho odporúčame uskladniť v chladničke po dobu maximálne 3 mesiacov. Vnútorne zvyčajne sa užíva jedna čajová lyžička 2-3 krát denne. Neužíva sa dlhšie ako 12 týždňov.

Záručna doba

Minimálna trvanlivosť 6 mesiacov od dátumu výroby.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info