SK HU

Fitstrava KONOPNÝ OLEJ 250 ml (sklo)

Fitstrava KONOPNÝ OLEJ 250 ml  (sklo)

SKLADOM

Konopný olej je vynikajúcim zdrojom Omega-3 a Omega-6 polynenasýtených mastných kyselín a to vo výnimočne vyváženom pomere. Slovenský výrobok. 100%-ný jedno druhový za studena lisovaný konopný olej.

  • Cena: 5,70 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Fitstrava

Popis

Konopný olej je veľmi dobrý zdroj Omega-3 mastných kyselín. Stovky štúdií dokázali, že Omega-3 polynenasýtené mastné kyseliny znižujú hladinu triglyceridov a LDL cholesterolu. 

Použitie

Má výbornú chuť. Vynikajúci je do šalátov, na dochutenie hotových jedál, do pomazánok a nátierok, na hrianky a pod. Konopný olej je vynikajúci po opaľovaní na spálenú pokožku, na ošetrenie bežných popálenín. V spojení s pravidelnou konzumáciou je vynikajúcim pomocným prostriedkom pri klasickej liečbe kožných ochorení (atopický ekzém, zápalové ochorenia kože, lupienka a pod.), ale aj pri bežnej starostlivosti o pleť. Môžete ho natierať na pokožku samotný, používať ako masážny olej, môže byť súčasťou pleťových masiek, balzamov, mastí alebo zábalov na vlasy. VIAC INFORMÁCI SI PREČÍTAJTE TU

Skladovanie

Na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2mesiacov.

Zaručná doba

Minimálna trvanlivosť 6 mesiacov od dátumu výroby.

 

Cukrovka 2. typu

CUKROVKA 2.TYPU Konopný olej môže pomôcť pacientom s cukrovkou 2.typu riešiť typické sprievodné javy tohto ochorenia, ako sú zvýšený cholesterol alebo trigliceridy. Napr. v rešerši MUDr.Frolkovičovej sa uvádza, že konopný olej už pri užívaní 1PL denne "signifikantne znižuje u pacientov s cukrovkou 2.typu hladinu LDL cholesterolu, triglyceridov, cukru aj glykovaného hemoglobínu v krvi. Rovnako u týchto pacientov dochádza k zvýšeniu hladiny “dobrého” HDL cholesterolu. Efekt tejto suplementácie dokonca pretrváva aj nejaký čas po vysadení konopného oleja."
Odpoveď 02.11.2014 20:39:43

cukrovka

co cukrovka dokáže snou zacvičit?
Odpoveď 02.11.2014 18:27:57

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info