Fitstrava KONOPNÝ OLEJ 250 ml (sklo)

Fitstrava KONOPNÝ OLEJ 250 ml  (sklo)

Hodnotenie produktu: 4.63/5 (41x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Konopný olej je vynikajúcim zdrojom Omega-3 a Omega-6 polynenasýtených mastných kyselín a to vo výnimočne vyváženom pomere. Slovenský výrobok. 100%-ný jedno druhový za studena lisovaný konopný olej.

5,70 €

EAN: 8588007377049

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Fitstrava

Popis

Konopný olej Fitstrava je lisovaný za studena zo semien konope siateho (Canabis Sativa), inak známe aj ako technické konope. Konope siate nie je marihuana. Neobsahuje THC. Za studena lisovaný konopný olej obsahuje 76 % esenciálnych mastných kyselín, a to hlavne Omega-3 a Omega-6 masné kyseliny (vo vyváženom pomere 1:3), obsahuje tiež kyselinu gama-linolénovú (GLA) 3%. Stovky štúdií dokázali, že Omega-3 polynenasýtené mastné kyseliny znižujú hladinu triglyceridov a LDL cholesterolu. 

Použitie

Konpný olej má výbornú chuť (pripomína oriešky) a tmavozelenú farbu. Vynikajúci je do šalátov, na dochutenie hotových jedál, do pomazánok a nátierok, na hrianky a pod. Konopný olej je vynikajúci po opaľovaní na spálenú pokožku, na ošetrenie bežných popálenín. V spojení s pravidelnou konzumáciou je vynikajúcim pomocným prostriedkom pri klasickej liečbe kožných ochorení (atopický ekzém, zápalové ochorenia kože, lupienka a pod.), ale aj pri bežnej starostlivosti o pleť. Môžete ho natierať na pokožku samotný, používať ako masážny olej, môže byť súčasťou pleťových masiek, balzamov, mastí alebo zábalov na vlasy. VIAC INFORMÁCI SI PREČÍTAJTE TU

Skladovanie

Na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2mesiacov.

Zaručná doba

Minimálna trvanlivosť 6 mesiacov od dátumu výroby.

 

Konopný olej za studena lisovany

Maria Fandelova, 03.11.2019 11:32:00

Chcem si objednať dve fľaštičky toho konopné ho oleja

Cukrovka 2. typu

hati, 02.11.2014 20:39:43

CUKROVKA 2.TYPU Konopný olej môže pomôcť pacientom s cukrovkou 2.typu riešiť typické sprievodné javy tohto ochorenia, ako sú zvýšený cholesterol alebo trigliceridy. Napr. v rešerši MUDr.Frolkovičovej sa uvádza, že konopný olej už pri užívaní 1PL denne "signifikantne znižuje u pacientov s cukrovkou 2.typu hladinu LDL cholesterolu, triglyceridov, cukru aj glykovaného hemoglobínu v krvi. Rovnako u týchto pacientov dochádza k zvýšeniu hladiny “dobrého” HDL cholesterolu. Efekt tejto suplementácie dokonca pretrváva aj nejaký čas po vysadení konopného oleja."

Nový komentár

* (Povinné)

cukrovka

ferdinand, 02.11.2014 18:27:57

co cukrovka dokáže snou zacvičit?

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info