Fitstrava PETRŽLENOVÝ OLEJ - 100ml

Fitstrava PETRŽLENOVÝ OLEJ - 100ml

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (10x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Petržlenový olej lisovaný za studena, vyrobený na Slovensku. Priaznivo vplýva na močové cesty.

3,20 €

EAN: 8588007377162

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Fitstrava

Popis

Na výrobu za studena lisovaného petržlenového oleja sa používajú semená petržlenu Petroselinum crispum.

Patrí medzi vzácnejšie a drahšie oleje. Jeho výroba je veľmi náročná, pretože petržlenové semienka sú mimoriadne malé. Petržlenový olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, draslík, horčík a železo, vitamíny A, B, C, E a F. Petržlenový olej má najsilnejšie účinky pri podpore zdravia močového ústrojensta a ľadvín. Dlhodobé užívanie sa osvedčuje pri nepríjemnom unikaní moču.  Môže pomôcť pri ochorení zraku a šerosleposti a ťažkostiach so štítnou žľazou. Pôsobí proti nafukovaniu.

Upozornenie!
Olej nie je vhodný pre tehotné ženy a osoby, ktoré majú vážne problémy s funkciou obličiek.

Použitie

Na dochutenie polievok,omáčok, šalátov, vnútorne maximálne 1 kávovú lyžičku denne. Vonkajšie použitie - ako prísada do masážnych olejov.

Skladovanie

Na tmavom a chladnom mieste.

Záručná doba

9 mesiacov od dátumu výroby.

Podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) Č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, nesmieme u rastlinných olejov ako potravín podávať informácie týkajúce sa diagnózy ani uvádzať tvrdenia o liečivých účinkoch výrobku na ľudský organizmus. Naše informácie sú prevzaté z dostupných overených zdrojov na internete, knižných publikácií, od výrobcov rastlinných olejov, z referencií od našich zákazníkov a nenahrádzajú liečbu určenú lekárom. Ďakujeme za porozumenie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info