Fitstrava OLEJ Z PESTRECA MARIÁNSKEHO 250 ml (sklo)

Fitstrava OLEJ Z PESTRECA MARIÁNSKEHO 250 ml (sklo)

Hodnotenie produktu: 4.45/5 (53x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Olej z pestreca mariánskeho je 100%-ný jedno druhový olej lisovaný za studena. Vyrobený na Slovensku. Pestrecový olej čistí pečeň od usadených jedov pomáha pri regenerácii pečeňových buniek, je veľmi účinný pri detoxikácii organizmu.

5,90 €

EAN: 8588007377056

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Fitstrava

Olej z pestreca mariánskeho (Silybum Marianum). Vo fytoterapii (bylinkárstve) je pestrecový olej obľúbený a považovaný za jeden z najbezpečnejších prírodných prostriedkov a prvou voľbou pri najrozličnejších problémoch s pečeňou. 

Pestrecový olej obsahuje silymarin, ktorý pôsobí na zlepšenie metabolizmu pečeňovej bunky, stabilizuje jej bunečné membrány, podporuje regeneráciu pečeňového tkaniva, je výrazným antioxidantom, odstraňuje nebezpečné látky a voľné radikály. Olej z pestreca mariánskeho podporuje tvorbu žlče a má priaznivý vplyv na pečeň, pri zápaloch pečene, cirhóze, pri zvýšenom množstve tuku v pečeni a pri regenerácii pečeňových buniek bez ohľadu na príčinu vzniku ochorení. Priaznivo pôsobí aj na dvanástnik a slezinu a podporuje obranu tela proti vzniku žalúdočných vredov. Olej z pestreca mariánskeho vykazuje vynikajúce účinky aj pri olejovom výplachu úst, a čo je o ňom málo známe blahodárne pôsobí aj pri paradentóze a ako jediný z olejov z liečivých rastlín je účinný pri ťažkostiach s nízkym tlakom. Viac informácií TU

Použitie:
Zvyčajne sa používa denne - nie večer - 1, najviac 3 kávové lyžičky pred alebo po jedení, najmä pri zlom trávení jedál ako cibuľa, cesnak, paprika a i.
Pri detoxikácii organizmu je vhodné dlhodobejšie použitie: 1 čajová lyžička denne, najlepšie ráno.
Pri užívaní môže dôjsť k miernemu zvýšeniu tlaku, preto sa neodporúča užívať tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom s veľmi vysokým tlakom.

Skladovanie

Na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení ho odporúčame uskladniť v chladničke po dobu maximálne 2 mesiacov.

Záručná doba

Minimálna trvanlivosť 6 mesiacov od dátumu výroby.

 

užívam drvený pestrec mariánsky a ol...

hela, 10.07.2020 14:15:32

užívam drvený pestrec mariánsky a olej s pestreca,ale nie spolu striedam.Miniem fľašu tak potom drvený pestrec. Moje výsledky sú výborné a žiadne lieky na pečeň nemám.

Nový komentár

* (Povinné)

užívam tento olej niekoľko mesiacov ,...

MM, 16.10.2014 20:13:24

užívam tento olej niekoľko mesiacov , po reaktivacii hepatitidyB po chemoterapii mam opat vysledky hepatalnych testov v norme a na rozdiel od caju z ostropestreca mi jeho chut nerobi problemy

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info