Fitstrava Včelí med PASTOVANÝ 950g

Fitstrava Včelí med PASTOVANÝ 950g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Pastovaný včelí med, z vlastnej včelnice pri Rimavskej Sobote, pochádza z kvetov ovocných stromov, jarných kvetov a repky olejnej.

7 €

EAN:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Fitstrava

Pastovaný včelí med z vlastnej včelnice z nektáru kvetov ovocných stromov, repky olejnej a z kvetov kvitnúcich v máji. Tento rok (2021) je v mede veľmi malý podiel nektáru z repky olejnej, prevažuje nektár z kvetov ovocných stromov.

Pastovaný med sa nevyrába len sa nenechá vykryštalizovať. Prvý - jarný med - začne kryštalizovať už niekoľko dní po vytočení z plástov čo spôsobuje vysoký podiel glukózy a za krátku dobu stuhne. Pravidelným miešaním  - pastovaním - po dobu jedného týždňa vznikajúce kryštály rozbíjame na drobné, jemné mikro kúsky a tým vytvárame jeho stabilnú krémovú štruktúru. Má perleťovú farbu, lahodnú chuť a je ľahko roztieratľný. Ideálny na pečivo, pretože nesteká po prstoch, ako pri iných druhoch tekutých medov. Deti ho veľmi obľubujú aj ochutený kakaom alebo škoricou.

Pastovaný med je prírodný kvetový med, v ktorom zostávajú neporušené všetky biologicky aktívne látky ako sú enzýmy, vitamíny a minerálne látky, neobsahuje žiadne prídavné látky.

Nakoľko predávame med len z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza pri Rimavskej Sobote, sú v ponuke len v obmedzenom množstve.

Trvanlivosť: 18 mesiacov

Trvanlivosť: 18 mesiacov

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info